THCa Live Hash Rosin — Tier 3 — 4 Grams — Grape Gas
$25.00per gram
$99.99 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live hash rosin, 3–5 g.
- Grape
- $30.39/g median across 7 listings at 4 stores, middle half $20.79–$42.84/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Growing system
- Living soil · from the description, low confidence
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Live hash rosin · from the listing title
Grape at other stores
$11.66–$50.00 per gramEvery Grape listing
- LooperverseLive Badder 3G: Grape Pie$34.99$11.66/g
- CryspGrape Gas | Live Resin | Sugar – 5g$79.99$16.00/g
- White Ash ReserveHRC T1 Grape Gas – 2g$75.00$37.50/g
- Lucky ElkTHCa Live Hash Rosin · Budget – Grape Cream Cake – 3.5g$175.00$50.00/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 2g–5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Baysmokes
BaysmokesChecked today
THCa Tier 2 Live Hash Rosin – 1 Gram – Chocolate Hash Berry$39.99/g$39.99 · 1g






