Skip to main content
Looperverse

Live Badder 3G: Grape Pie

ConcentratesHybridGrape

$11.66per gram

$34.99 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax

10% below the $12.97/g median of 6 stores' badder, 3–5 g. The middle half run $11.54–$16.43/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' badder at 3–5 g (17 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $34.99 for 30 days, 4 price checks
Grape
$30.39/g median across 7 listings at 4 stores, middle half $20.79–$42.84/g
Share on X

Opens Looperverse in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Badder · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $34.99

No package-price changes in the recorded history.

Grape at other stores

$16.00–$37.50 per gramEvery Grape listing
  1. CryspGrape Gas | Live Resin | Sugar – 5g$79.99$16.00/g
  2. Simply MaryGrape Cream Cake Resin – 2g$39.99$20.00/g
  3. BaysmokesTHCa Live Hash Rosin - Tier 3 – 4 Grams – Grape Gas$99.99$25.00/g
  4. White Ash ReserveHRC T1 Grape Gas – 2g$75.00$37.50/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2.0g–5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.