Skip to main content
Crysp

Grape Gas — Live Resin — Sugar — 5g

ConcentratesHybridGrape

$16.00per gram

$79.99 product total for 5g; shipping calculated by vendor; before tax

3% below the $16.57/g median of 6 stores' live resin, 3–5 g. The middle half run $15.78–$19.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' live resin at 3–5 g (33 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Grape
$30.39/g median across 7 listings at 4 stores, middle half $20.79–$42.84/g
Share on X

Opens Crysp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Grape at other stores

$11.66–$50.00 per gramEvery Grape listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Grape Pie$34.99$11.66/g
  2. BaysmokesTHCa Live Hash Rosin - Tier 3 – 4 Grams – Grape Gas$99.99$25.00/g
  3. Lucky ElkTHCa Live Hash Rosin · Budget – Grape Cream Cake – 3.5g$175.00$50.00/g
How this comparison was built

3 concentrate listings · 3g–4g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.