Skip to main content
Oregon Hemp Flower

Watermelon 95% THCa Crumble Dab Wax — 3g

ConcentratesHybridWatermelon

$11.66per gram

$34.99 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell crumble, 3–5 g.

Watermelon
$10.32/g median across 4 listings at 4 stores, middle half $7.86–$11.83/g
Share on X

Opens Oregon Hemp Flower in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Crumble · from the listing title

Watermelon at other stores

$8.99–$11.66 per gramEvery Watermelon listing
  1. The Hemp DoctorTHCA BUBBLE HASH | 2G – Watermelon Z$17.98$8.99/g
  2. LooperverseLive Badder 3G: Watermelon Zkittles$34.99$11.66/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2g–3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.