Skip to main content
White Ash Reserve

HRC T1 Grape Gas — 2g

RosinHybridGrape

$37.50per gram

$75.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Last 30 days
Steady at $75.00 for 30 days, 3 price checks
Share on X

Opens White Ash Reserve in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Not stated by the listing · not stated

Price history

Tracked since Sep 26, 20263 checksNow $75.00

No package-price changes in the recorded history.

Grape at other stores

$11.66–$25.00 per gramEvery Grape listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Grape Pie$34.99$11.66/g
  2. CryspGrape Gas | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
  3. Simply MaryGrape Cream Cake Resin – 2g$39.99$20.00/g
  4. BaysmokesTHCa Live Hash Rosin - Tier 3 – 4 Grams – Grape Gas$99.99$25.00/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2.0g–4g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.