1gBaysmokesChecked todaySticky Glue - THCa Live Hash Rosin – Guava Ice – 1g$49.99/g$49.99 · 1gShop ↗Details
1gBaysmokesChecked todayTHCa Tier 2 Live Hash Rosin – 1 Gram – Chocolate Hash Berry$39.99/g$39.99 · 1gShop ↗Details
14gBaysmokesChecked todaySnazzy Sesh THCa Flower – 14g – Permanent Marker$7.14/g$99.99 · 14gShop ↗Details
3.5gBaysmokesChecked todayOnly Gas THCa Super Exotic Smalls – 3.5g – Sour Diesel$9.43/g$33.00 · 3.5gShop ↗Details
2gConsider IT FlowersChecked todayBlue Cheese THCa Badder by BBXLG (2G)$20.00/g$40.00 · 2gShop ↗Details
3gOregon Hemp FlowerChecked todayWatermelon 95% THCa Crumble Dab Wax – 3g$11.66/g$34.99 · 3gShop ↗Details