Skip to main content
Lucky Elk

THCa Live Hash Rosin · Budget — Grape Cream Cake — 3.5g

ConcentratesHybridGrape

$50.00per gram

$175.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live hash rosin, 3–5 g.

Grape
$30.39/g median across 7 listings at 4 stores, middle half $20.79–$42.84/g
Share on X

Opens Lucky Elk in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Budget · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live hash rosin · from the listing title

Grape at other stores

$11.66–$25.00 per gramEvery Grape listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Grape Pie$34.99$11.66/g
  2. CryspGrape Gas | Live Resin | Sugar – 5g$79.99$16.00/g
  3. Simply MaryGrape Cream Cake Resin – 2g$39.99$20.00/g
  4. BaysmokesTHCa Live Hash Rosin - Tier 3 – 4 Grams – Grape Gas$99.99$25.00/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2.0g–5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.