Skip to main content
Bloomz Hemp

Blazed Exotic THCA Flower — 7g, Flavor: Dark Rainbow

FlowerHybridRainbow

$9.00per gram

$62.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

3% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (434 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Rainbow
$5.71/g median across 16 listings at 9 stores, middle half $4.57–$8.61/g
Share on X

Opens Bloomz Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Tier, as listed
Exotic · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Rainbow at other stores

$3.21–$7.50 per gramEvery Rainbow listing
  1. Smoke KindRainbow Sherbet - 14 Grams - Hybrid$45.00$3.21/g
  2. Kache ShopPremium Light Assist Flower – Cadillac Rainbow, Size: – 14g$70.00$5.00/g
  3. Lit FarmsRainbow Runtz THCA Flower$19.99$5.71/g
  4. Flow GardensCadillac Rainbow – 7g (1/4 oz)$210.00$7.50/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.