Skip to main content
Flow Gardens

Cadillac Rainbow — 7g (1/4 oz)

FlowerHybridRainbow

$7.50per gram

$210.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

12% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
0% above its 30-day median. $65.00–$210.00 observed, 3 price checks
Rainbow
$5.71/g median across 16 listings at 9 stores, middle half $4.57–$8.61/g
Share on X

Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 22, 20263 checksNow $210.00
$65$138$210Sep 22Sep 29

Rainbow at other stores

$3.21–$7.43 per gramEvery Rainbow listing
  1. Smoke KindRainbow Sherbet - 14 Grams - Hybrid$45.00$3.21/g
  2. Kache ShopPremium Light Assist Flower – Cadillac Rainbow, Size: – 14g$70.00$5.00/g
  3. Lit FarmsRainbow Runtz THCA Flower$19.99$5.71/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – 7g, Flavor: Rainbow Gas$51.99$7.43/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.