Skip to main content
Bloomz Hemp

THCA Moonrocks — 3.5g, Flavor: Tropical Cookies

FlowerHybridCookies

$13.14per gram

$45.99 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell infused flower, 3–5 g.

Cookies
$5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Share on X

Opens Bloomz Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Infused · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Cookies at other stores

$8.86–$10.00 per gramEvery Cookies listing
  1. Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 7g$62.00$8.86/g
  2. BioWellnessXWhite Boy Cookies THCa Flower – Elite AAA – 7g$70.00$10.00/g
How this comparison was built

2 flower listings · 7.0g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.