Rainbow from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Average THCa22.3%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.
Structured values were readable for 4 listings. Numeric averages use 5 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Rainbow
Store-balanced median$5.71/g
Best current $/g$2.68/gHigh Society 42053% below median
Typical store range$4.73–$6.71/g
Stores compared15
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Super Greens HempPremium Indoor THCa Smalls – – Rainbow Push Pop
3.5 G · 3.5G · 7 G$4.46–$11.43/g$22.50–$250.00SnapDragon HempTHCA Live Resin Concentrate – Rainbow Beltz Crumble (Hybrid), Weight: ()
1 OZ$7.14/g$200.00Available products
Premium Indoor THCa Smalls – 28 G – Rainbow Push Pop
Super Greens HempPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Rainbow Snowman Smalls THCa Flower Ounce – 1 oz
Super Greens HempPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Rainbow Push Pop Smalls THCa Flower Ounce – 1 oz
Super Greens HempPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Premium Indoor THCa Smalls – 14 G – Rainbow Push Pop
Super Greens HempPrice checked today
$4.64/g$65.00 · 14g
Cadillac Rainbow Pre-Rolls (Indoor Living Soil) – 1 Pack (1g)
Top Cola TnPrice checked today
$5.00/g$5.00 · 1g
Premium Indoor THCa Smalls – 7 G – Rainbow Push Pop
Super Greens HempPrice checked today
$5.00/g$35.00 · 7g
Premium Light Assist Flower – Cadillac Rainbow, Size: – 14g
Kache ShopPrice checked today
$5.00/g$70.00 · 14g
Premium Indoor THCa Smalls – 3.5 G – Rainbow Push Pop
Super Greens HempPrice checked today
$6.43/g$22.50 · 3.5g
THCA Live Resin Concentrate – Rainbow Beltz Crumble (Hybrid), Weight: – 1 oz
SnapDragon HempPrice checked today
$7.14/g$200.00 · 1 oz
Blazed Exotic THCA Flower – 7g, Flavor: Dark Rainbow
Bloomz HempPrice checked today
$9.00/g$62.99 · 7g
Blazed Exotic THCA Flower – 3.5g, Flavor: Dark Rainbow
Bloomz HempPrice checked today
$10.57/g$36.99 · 3.5g





































