Skip to main content
Bloomz Hemp

THCA Moonrocks — 7g, Flavor: Gary Payton

FlowerHybridGary Payton

$12.00per gram

$83.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell infused flower, 5–10 g.

Gary Payton
$7.17/g median across 12 listings at 6 stores, middle half $5.38–$9.93/g
Share on X

Opens Bloomz Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Infused · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gary Payton at other stores

$2.86–$7.86 per gramEvery Gary Payton listing
  1. Smoke KindKIND - Gary Payton - Minis - 14 Grams - Hybrid$40.00$2.86/g
  2. Black Tie CBDGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 7g$48.99$7.00/g
  3. Mr Hemp FlowerGary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14g$110.00$7.86/g
How this comparison was built

3 flower listings · 7g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.