Skip to main content
Lit Farms

Rainbow Runtz THCA Flower

FlowerHybridRainbow

$5.71per gram

$19.99 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Rainbow
$5.71/g median across 16 listings at 9 stores, middle half $4.57–$8.61/g
Share on X

Opens Lit Farms in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Document match under reviewParsed THCa 0.241% conflicts with vendor-reported THCa 20%

Also listed as

  • Supreme / 3.5g$19.99
  • Supreme / 28g$119.99
  • Preferred / 28g$69.99
  • Essential / 28g$39.99
  • Essential / 28g (Smalls)$29.99

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Lab document

COA match under review. Flagged: parsed THCa 0.241% conflicts with vendor-reported THCa 20% The document is linked, but TerpSeek has not confirmed it belongs to this exact product, so its values are not shown as verified product data.

Rainbow at other stores

$7.43–$10.00 per gramEvery Rainbow listing
  1. Bloomz HempTHCA Flower – 7g, Flavor: Rainbow Gas$51.99$7.43/g
  2. Flow GardensCadillac Rainbow – 7g (1/4 oz)$210.00$7.50/g
  3. Super Greens HempRainbow Inferno THCA Flower – 7g$70.00$10.00/g
How this comparison was built

3 flower listings · 7g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.