Skip to main content

Yumz Lab THCA Flower

28 thca flower listings from Yumz Lab — best price $7.05/g. Updated September 29, 2026.

Yumz Lab THCA Flower — Sorted by $/gram

THCA - BIG HIGH FLOWER - 1 OUNCE

THCA - BIG HIGH FLOWER - 1 OUNCE

$7.05/g$199.99
Litty 6 Strain Exotic Bundle ( 6 Grams Total )

Litty 6 Strain Exotic Bundle ( 6 Grams Total )

$10.00/g$59.99
Ice Cream Cake Exotic THCA Flower | 1 OZ

Ice Cream Cake Exotic THCA Flower | 1 OZ

$10.58/g$300.00
Galactic Warheads • Flower Jar – 14G

Galactic Warheads • Flower Jar – 14G

$11.00/g$154.00
Sour Diesel • Flower Jar • Golden Daze – 14G

Sour Diesel • Flower Jar • Golden Daze – 14G

$11.00/g$154.00
THCA FLOWER - XHALE - 3.5G – 3.5 Grams

THCA FLOWER - XHALE - 3.5G – 3.5 Grams

$11.43/g$39.99
THCA FLOWER - XHALE - TRUE OG - SNOW CAPS – 3.5 Grams

THCA FLOWER - XHALE - TRUE OG - SNOW CAPS – 3.5 Grams

$11.43/g$39.99
Lemon Cherry Gelato - THCA FLOWER - XHALE 3.5G  - Hybrid – 3.5 Grams

Lemon Cherry Gelato - THCA FLOWER - XHALE 3.5G - Hybrid – 3.5 Grams

$11.43/g$39.99
Surfside - Premium THCA Flower | AAA EXOTIC | 25.07% – 7 grams

Surfside - Premium THCA Flower | AAA EXOTIC | 25.07% – 7 grams

$11.43/g$79.99
Golden Haze • Private Reserve THCA Flower – 3.5 Grams

Golden Haze • Private Reserve THCA Flower – 3.5 Grams

$12.57/g$43.99
LITTY - THCA Flower - 3.5 Grams ( AAA )

LITTY - THCA Flower - 3.5 Grams ( AAA )

$12.85/g$44.99
Little High  - Exotic THC-A Flower - 3.5G

Little High - Exotic THC-A Flower - 3.5G

$12.85/g$44.99
Litty - Cherry Pie - THCA Flower - 1 Gram Sample

Litty - Cherry Pie - THCA Flower - 1 Gram Sample

$12.99/g$12.99
Litty - Truffle Sundae - THCA Flower - 1 Gram Sample

Litty - Truffle Sundae - THCA Flower - 1 Gram Sample

$12.99/g$12.99
Litty - Blue Dream - THCA Flower - 1 Gram Sample

Litty - Blue Dream - THCA Flower - 1 Gram Sample

$12.99/g$12.99
Litty - Pink Burst - THCA Flower - 1 Gram Sample

Litty - Pink Burst - THCA Flower - 1 Gram Sample

$12.99/g$12.99
Litty - Lemon Cherry Gelato - THCA Flower - 1 Gram Sample

Litty - Lemon Cherry Gelato - THCA Flower - 1 Gram Sample

$12.99/g$12.99
Litty - Tropical Z - THCA Flower - 1 Gram Sample

Litty - Tropical Z - THCA Flower - 1 Gram Sample

$12.99/g$12.99
Litty - Cherry Pie - THCA Flower - 1 Gram Sample Code

Litty - Cherry Pie - THCA Flower - 1 Gram Sample Code

$12.99/g$12.99
THCA FLOWER - BIG HIGH 3.5G

THCA FLOWER - BIG HIGH 3.5G

$14.28/g$49.99
THCA - BIG HIGH FLOWER - COOKIE MONSTER 3.5G – 3.5 Grams

THCA - BIG HIGH FLOWER - COOKIE MONSTER 3.5G – 3.5 Grams

$14.28/g$49.99
THCA FLOWER - XHALE - SNOWCAPS - 3.5G – 3.5 Grams

THCA FLOWER - XHALE - SNOWCAPS - 3.5G – 3.5 Grams

$14.28/g$49.99
THCA - BIG HIGH FLOWER - GORILLA GLUE 3.5G – 3.5 Grams

THCA - BIG HIGH FLOWER - GORILLA GLUE 3.5G – 3.5 Grams

$14.28/g$49.99
THCA FLOWER - XHALE - SUPER SILVER HAZE - SNOW CAPS – 3.5 Grams

THCA FLOWER - XHALE - SUPER SILVER HAZE - SNOW CAPS – 3.5 Grams

$14.28/g$49.99
Grape Candy THCA Flower – 3.5 Grams

Grape Candy THCA Flower – 3.5 Grams

$14.28/g$49.99
Runtz THCA Flower – 3.5 Grams

Runtz THCA Flower – 3.5 Grams

$14.28/g$49.99
Snow Balls Weed - THCA Flower – 3.5 Grams

Snow Balls Weed - THCA Flower – 3.5 Grams

$14.28/g$49.99
YUMZ - AAA EXOTICS - ANCHOVY PIZZA - THCA FLOWER - 30.00%

YUMZ - AAA EXOTICS - ANCHOVY PIZZA - THCA FLOWER - 30.00%

$49.99$49.99