Skip to main content
Yumz Lab

Ice Cream Cake Exotic THCA Flower — – 1 oz

FlowerIndicaIce Cream Cake

$10.58per gram

$300.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

58% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (577 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $300.00 for 30 days, 4 price checks
Ice Cream Cake
$4.82/g median across 11 listings at 8 stores, middle half $3.33–$6.74/g
Share on X

Opens Yumz Lab in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from vendor data
Tier, as listed
Exotic · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $300.00

No package-price changes in the recorded history.

Ice Cream Cake at other stores

$2.86–$3.04 per gramEvery Ice Cream Cake listing
  1. Plain JaneIce Cream Cake (Indoor Mediums) - THCA Flower – 1 oz$80.00$2.86/g
  2. Smoke KindKIND - Ice Cream Cake - 28 Grams - Indica$85.00$3.04/g
How this comparison was built

2 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.