Skip to main content
Yumz Lab

THCA — BIG HIGH FLOWER — GORILLA GLUE 3.5G

FlowerHybridGorilla Glue

$14.28per gram

$49.99 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $59.99, 17% lower

45% above the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $49.99 for 30 days, 4 price checks
Gorilla Glue
$8.79/g median across 20 listings at 9 stores, middle half $2.40–$14.27/g
Share on X

Opens Yumz Lab in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $49.99

No package-price changes in the recorded history.

Gorilla Glue at other stores

$2.28–$12.57 per gramEvery Gorilla Glue listing
  1. THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 7g$15.99$2.28/g
  2. Smoke KindKIND - Gorilla Glue - Indoor - 4 Grams - Hybrid$35.00$8.75/g
  3. BaysmokesGorilla Glue – THCa Flower – 7g$69.99$10.00/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Gorilla Glue$87.99$12.57/g
How this comparison was built

4 flower listings · 4g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.