Super Boof Strain, 27.3% THCa Flower — 4g
$9.00per gram
$36.00 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax
9% below the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Super Boof
- $8.79/g median across 17 listings at 12 stores, middle half $6.87–$9.57/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Vendor-linked reportLinked page is not specific to this listing
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab document
Vendor-linked report. The linked page or document is not specific to this listing, so it does not certify the batch for sale. Open the vendor's document to check it directly.
Super Boof at other stores
- BaysmokesSuper Boof THCa Flower – 7g$44.99$6.43/g
- Holy City FarmsSuper Boof – 8 gr$64.95$8.12/g
- Cheech And ChongsSuper Boof Premium THCa Flower (3.5 g)$29.99$8.57/g
- Five Leaf WellnessSuper Boof ( Indoor ) Hybrid – 7g$65.00$9.29/g
How this comparison was built
4 flower listings · 3.5g–8g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







