Skip to main content
Cheech And Chongs

Super Boof Premium THCa Flower (3.5 g)

FlowerHybridSuper Boof

$8.57per gram

$29.99 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $39.99, 25% lower

13% below the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $29.99 for 30 days, 4 price checks
Super Boof
$8.79/g median across 17 listings at 12 stores, middle half $6.87–$9.57/g
Share on X

Opens Cheech And Chongs in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $29.99

No package-price changes in the recorded history.

Super Boof at other stores

$6.43–$9.29 per gramEvery Super Boof listing
  1. BaysmokesSuper Boof THCa Flower – 7g$44.99$6.43/g
  2. Holy City FarmsSuper Boof – 4 gr$34.95$8.74/g
  3. Ounce Of HopeSuper Boof Strain, 27.3% THCa Flower – 4g$36.00$9.00/g
  4. Five Leaf WellnessSuper Boof ( Indoor ) Hybrid – 7g$65.00$9.29/g
How this comparison was built

4 flower listings · 4g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.