Skip to main content
Baysmokes

Super Boof THCa Flower — 7g

FlowerHybridSuper Boof

$6.43per gram

$44.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

30% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Super Boof
$8.79/g median across 17 listings at 12 stores, middle half $6.87–$9.57/g
Share on X

Opens Baysmokes in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Super Boof at other stores

$8.12–$9.29 per gramEvery Super Boof listing
  1. Holy City FarmsSuper Boof – 8 gr$64.95$8.12/g
  2. Cheech And ChongsSuper Boof Premium THCa Flower (3.5 g)$29.99$8.57/g
  3. Ounce Of HopeSuper Boof Strain, 27.3% THCa Flower – 14g$125.00$8.93/g
  4. Five Leaf WellnessSuper Boof ( Indoor ) Hybrid – 7g$65.00$9.29/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.