Skip to main content
Holy City Farms

Super Boof — 8 gr

FlowerHybridSuper Boof

$8.12per gram

$64.95 product total for 8g; shipping calculated by vendor; before tax

12% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Super Boof
$8.79/g median across 17 listings at 12 stores, middle half $6.87–$9.57/g
Share on X

Opens Holy City Farms in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Super Boof at other stores

$5.71–$9.29 per gramEvery Super Boof listing
  1. BaysmokesSuper Boof THCa Flower – 14g$79.99$5.71/g
  2. Ounce Of HopeSuper Boof Strain, 27.3% THCa Flower – 14g$125.00$8.93/g
  3. Five Leaf WellnessSuper Boof ( Indoor ) Hybrid – 7g$65.00$9.29/g
  4. Super Greens HempSuper Boof THCa Flower – 14g$130.00$9.29/g
How this comparison was built

4 flower listings · 7g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.