THCa Live Hash Rosin — Tier 3 — 2 Grams — Grape Gas
$28.00per gram
$55.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live hash rosin, 1.5–3 g.
- Grape
- $30.39/g median across 7 listings at 4 stores, middle half $20.79–$42.84/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Growing system
- Living soil · from the description, low confidence
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Live hash rosin · from the listing title
Grape at other stores
$11.66–$37.50 per gramEvery Grape listing
- LooperverseLive Badder 3G: Grape Pie$34.99$11.66/g
- CryspGrape Gas | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
- Simply MaryGrape Cream Cake Resin – 2g$39.99$20.00/g
- White Ash ReserveHRC T1 Grape Gas – 2g$75.00$37.50/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 2.0g–3g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Baysmokes
BaysmokesChecked today
THCa Tier 2 Live Hash Rosin – 1 Gram – Chocolate Hash Berry$39.99/g$39.99 · 1g






