THCA Flower — Exotics — Gold Line — 28g, Flavor: Green Crack
$6.79per gram
$189.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
1% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (577 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Green Crack
- $7.21/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $4.61–$8.04/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Tier, as listed
- Exotic · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Green Crack at other stores
- Smoke KindGreen Crack - Minis - 28 Grams - Sativa$70.00$2.50/g
- BaysmokesMixLight Greenhouse THCa Flower – 14g – Green Crack$54.99$3.93/g
- Super Greens HempGreen Crack THCa Flower Ounce – 1 oz$170.00$6.07/g
- Flow GardensGreen Crack – 1 oz$210.00$7.50/g
How this comparison was built
4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







