Skip to main content
Baysmokes

MixLight Greenhouse THCa Flower — 14g — Green Crack

FlowerHybridGreen Crack

$3.93per gram

$54.99 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

45% below the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Green Crack
$7.21/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $4.61–$8.04/g
Share on X

Opens Baysmokes in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · from the listing title
Tier, as listed
Budget · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Green Crack at other stores

$2.50–$7.50 per gramEvery Green Crack listing
  1. Smoke KindGreen Crack - Minis - 28 Grams - Sativa$70.00$2.50/g
  2. Super Greens HempGreen Crack THCa Flower Ounce – 1 oz$170.00$6.07/g
  3. Bloomz HempTHCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Green Crack$189.99$6.79/g
  4. Flow GardensGreen Crack – 1 oz$210.00$7.50/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.