Skip to main content
Black Tie CBD

THCA LIVE ROSIN BUDDER — PAPAYA OG — 1 Case (6 Grams)

ConcentratesHybridPapaya

$50.00per gram

$299.99 product total for 6g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 5–10 g.

Papaya
$42.39/g median across 19 listings at 12 stores, middle half $33.75–$56.82/g
Share on X

Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live rosin · from the listing title

Papaya at other stores

$10.80–$54.29 per gramEvery Papaya listing
  1. Quantum ExoticsPapaya #33 Live Rosin THCa$54.00$10.80/g
  2. LooperverseLive Badder 3G: Papaya Punch$34.99$11.66/g
  3. CryspPapaya | Cold Cure | Tier 1 – 8g$339.99$42.50/g
  4. Lucky ElkTHCa Live Hash Rosin · In-House – Dulce de Papaya – 3.5g$190.00$54.29/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 3g–8g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.