Skip to main content
Looperverse

Live Badder 3G: Papaya Punch

ConcentratesHybridPapaya

$11.66per gram

$34.99 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax

10% below the $12.97/g median of 6 stores' badder, 3–5 g. The middle half run $11.54–$16.43/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' badder at 3–5 g (17 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $34.99 for 30 days, 4 price checks
Papaya
$42.39/g median across 19 listings at 12 stores, middle half $33.75–$56.82/g
Share on X

Opens Looperverse in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Badder · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $34.99

No package-price changes in the recorded history.

Papaya at other stores

$10.80–$50.00 per gramEvery Papaya listing
  1. Quantum ExoticsPapaya #33 Live Rosin THCa$54.00$10.80/g
  2. Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Purple Papaya x Blue Berriez x AZ-11 (I/I/I)$50.00$25.00/g
  3. CryspPapaya | Cold Cure | Tier 1 – 4g$184.99$46.25/g
  4. Black Tie CBDTHCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Case (6 Grams)$299.99$50.00/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2g–6g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.