Papaya from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Full COA documents are available for 3 visible listings. Structured lab values are still being extracted, so TerpSeek is not guessing at an average potency.
Structured values were readable for 2 listings. Numeric averages use 0 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Papaya
Store-balanced median$32.50/g
Best current $/g$3.57/gSimply Mary89% below median
Typical store range$9.40–$42.87/g
Stores compared14
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
BioWellnessXBudget THCa Flower Without the Premium Price – Choose Your Type: Indica, Step 2: Select Your Strain: Premium | Papaya (Indica), Step 3: Pick Your Size:
3.5 G · 7 G · 14 G$4.29–$8.57/g$30.00–$120.00Black Tie CBDTHCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Case ()
1 G · 6 G$50.00–$59.99/g$59.99–$299.99Available products
Boutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Purple Papaya x Blue Berriez x AZ-11 (I/I/I)
Super Greens HempPrice checked today
$25.00/g$50.00 · 2g
THCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Case (6 Grams)
Black Tie CBDPrice checked today
$50.00/g$299.99 · 6g
THCa Live Hash Rosin · In-House – Dulce de Papaya – 3.5g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$54.29/g$190.00 · 3.5g
THCa Live Hash Rosin · Staefli Farms – Papaya Burger – 3.5g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$56.86/g$199.00 · 3.5g
THCa Live Hash Rosin · In-House – Dulce de Papaya – 1g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$60.00/g$60.00 · 1g
THCa Live Hash Rosin · Staefli Farms – Papaya Burger – 1g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$62.00/g$62.00 · 1g
THCa Live Hash Rosin · Fresh Press – Papaya Burger – 3.5g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$62.29/g$218.00 · 3.5g
THCa Live Hash Rosin · Fresh Press – Papaya x Hippie Pants – 3.5g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$62.29/g$218.00 · 3.5g
THCa Live Hash Rosin · Fresh Press – Papaya x Hippie Pants – 1g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$68.00/g$68.00 · 1g
THCa Live Hash Rosin · Fresh Press – Papaya Burger – 1g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$68.00/g$68.00 · 1g
Papaya THCa Cold Cure Live Rosin by Nick's Nugs (1 G)
Consider IT FlowersPrice checked today
$70.00/g$70.00 · 1g








































