Skip to main content
Quantum Exotics

Papaya #33 Live Rosin THCa

ConcentratesHybridPapaya

$10.80per gram

$54.00 product total for 5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 5–10 g.

Papaya
$42.39/g median across 19 listings at 12 stores, middle half $33.75–$56.82/g
Share on X

Opens Quantum Exotics in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live rosin · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 10, 20262 checksNow $54.00

No package-price changes in the recorded history.

Papaya at other stores

$11.66–$54.29 per gramEvery Papaya listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Papaya Punch$34.99$11.66/g
  2. CryspPapaya | Cold Cure | Tier 1 – 8g$339.99$42.50/g
  3. Black Tie CBDTHCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Case (6 Grams)$299.99$50.00/g
  4. Lucky ElkTHCa Live Hash Rosin · In-House – Dulce de Papaya – 3.5g$190.00$54.29/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 3g–8g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.