THCa Live Hash Rosin · In-House — Dulce de Papaya — 3.5g
$54.29per gram
$190.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live hash rosin, 3–5 g.
- Papaya
- $42.39/g median across 19 listings at 12 stores, middle half $33.75–$56.82/g
- Price checked
- 2 days ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Live hash rosin · from the listing title
Papaya at other stores
$10.80–$46.25 per gramEvery Papaya listing
- Quantum ExoticsPapaya #33 Live Rosin THCa$54.00$10.80/g
- LooperverseLive Badder 3G: Papaya Punch$34.99$11.66/g
- Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Purple Papaya x Blue Berriez x AZ-11 (I/I/I)$50.00$25.00/g
- CryspPapaya | Cold Cure | Tier 1 – 4g$184.99$46.25/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 2g–5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Lucky Elk
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$5.86/g$164.00 · 1 oz






