Skip to main content
Kache Shop

Tier 2 Premium Live Hash Rosin — Strawberry Cream Cake, Size: — 2g

ConcentratesHybridStrawberry

$32.50per gram

$65.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live hash rosin, 1.5–3 g.

Strawberry
$32.50/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $22.29–$42.39/g
Share on X

Opens Kache Shop in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live hash rosin · from the listing title

Strawberry at other stores

$16.00–$42.99 per gramEvery Strawberry listing
  1. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Strawberry Gary$40.00$16.00/g
  2. Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Pink Haze x Candyland x Strawberry Haze (S/S/S)$50.00$25.00/g
  3. Akira BotanicalsStrawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 3g$100.00$33.33/g
  4. Yumz LabPiatella THCA Hash - Strawberry Runtz | – 1g$42.99$42.99/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.