Skip to main content
Super Greens Hemp

Boutiq Switch — 2G — V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank — Pink Haze x Candyland x Strawberry Haze (S/S/S)

ConcentratesHybridStrawberry

$25.00per gram

$50.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

65% above the $15.20/g median of 13 stores' diamonds, 1.5–3 g. The middle half run $14.99–$20.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 13 stores' diamonds at 1.5–3 g (36 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Strawberry
$32.50/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $22.29–$42.39/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Diamonds · from the listing title

Strawberry at other stores

$16.00–$42.99 per gramEvery Strawberry listing
  1. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Strawberry Gary$40.00$16.00/g
  2. Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 3.5g$105.00$30.00/g
  3. Akira BotanicalsStrawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 3g$100.00$33.33/g
  4. Yumz LabPiatella THCA Hash - Strawberry Runtz | – 1g$42.99$42.99/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.