Skip to main content
Akira Botanicals

Strawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs — By Weight: — 3g

ConcentratesHybridStrawberry

$33.33per gram

$100.00 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax

101% above the $16.57/g median of 6 stores' live resin, 3–5 g. The middle half run $15.78–$19.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' live resin at 3–5 g (33 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Strawberry
$32.50/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $22.29–$42.39/g
Share on X

Opens Akira Botanicals in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Strawberry at other stores

$16.00–$44.00 per gramEvery Strawberry listing
  1. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Strawberry Gary$40.00$16.00/g
  2. Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Pink Haze x Candyland x Strawberry Haze (S/S/S)$50.00$25.00/g
  3. Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 3.5g$105.00$30.00/g
  4. Lucky ElkTHCa Bubble Hash · Full Melt – BUDGET — Strawberry Guava (45µ) – 3.5g$154.00$44.00/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.