
- Type
- Hybrid
- Dominant terpene
- Caryophyllene
- Average THCa
- 17.2%
Strawberry from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Average THCa17.2%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.
Top Terpenes
Caryophyllene
0.55%
Myrcene
0.45%
Limonene
0.20%
Humulene
0.13%
Linalool
0.10%
Bisabolol
0.06%
Terpinene
0.04%
Terpineol
0.03%
Structured values were readable for 2 listings. Numeric averages use 2 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Strawberry
Store-balanced median$13.39/g
Best current $/g$2.29/gBaysmokes83% below median
Typical store range$3.16–$22.50/g
Stores compared12
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Holy City FarmsClearance – Strawberry Ripple – Type 3 – Clearance, Size: 8 gr
4G · 8G · 16G$2.50–$7.24/g$19.98–$83.95Fern Valley FarmsStrawberry Tangie Candy | THCA Flower (Outdoor)
1/8 · 1/4 · 1/2$2.65–$7.34/g$24.00–$86.00Super Greens HempTHCa Snow Caps – – Strawberry Popsicle
1 G · 2G · 3.5 G$14.29–$60.00/g$20.00–$200.00Akira BotanicalsStrawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight:
1 G · 3 G · 7 G$20.00–$40.00/g$40.00–$560.00Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size:
1G · 2G · 3.5G$30.00–$50.00/g$50.00–$150.00Lucky ElkTHCa Bubble Hash · Full Melt – BUDGET — Strawberry Guava (45µ)
1G · 3.5G$44.00–$50.00/g$50.00–$165.00Available products
Clearance – Strawberry Ripple – Type 3 – Clearance, Size: 8 gr
Holy City FarmsPrice checked today
$2.50/g$19.98 · 8g
Strawberry Tangie Candy | THCA Flower (Outdoor) – 1 oz
Fern Valley FarmsLast price check 4d ago
$2.65/g$75.00 · 1 oz
Clearance – Strawberry Gelati – Type 2 – Clearance, Size: 8 gr
Holy City FarmsPrice checked today
$3.00/g$23.98 · 8g
Strawberry Tangie Candy | THCA Flower (Outdoor) – 14g
Fern Valley FarmsPrice checked today
$3.17/g$45.00 · 14g
STRAWBERRY JAM DIAMOND INFUSED PRE-ROLLS 2CT Pouch (1.5g Each)
Gas BoysPrice checked today
$3.33/g$9.99 · 3g
Strawberry Tangie Candy | THCA Flower (Outdoor) – 7g
Fern Valley FarmsPrice checked 1 day ago
$3.39/g$24.00 · 7g
Free 3.5 - Kolliflower - THCA - Flower - Strawberry Z – 3.5g
Burning DailyPrice checked today
$7.43/g$26.00 · 3.5g
THCa Snow Caps – 3.5 G – Strawberry Popsicle
Super Greens HempPrice checked today
$14.29/g$50.00 · 3.5g
Strawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 1 oz
Akira BotanicalsPrice checked today
$20.00/g$560.00 · 1 oz
Strawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 14g
Akira BotanicalsPrice checked today
$22.50/g$315.00 · 14g
Boutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Pink Haze x Candyland x Strawberry Haze (S/S/S)
Super Greens HempPrice checked today
$25.00/g$50.00 · 2g
Strawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 7g
Akira BotanicalsPrice checked today
$28.57/g$200.00 · 7g
Tier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 3.5g
Kache ShopPrice checked today
$30.00/g$105.00 · 3.5g
Tier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 2g
Kache ShopPrice checked today
$32.50/g$65.00 · 2g
Tier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry Cream Cake, Size: – 2g
Kache ShopPrice checked today
$32.50/g$65.00 · 2g
Strawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 3g
Akira BotanicalsPrice checked today
$33.33/g$100.00 · 3g
Strawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 1g
Akira BotanicalsPrice checked today
$40.00/g$40.00 · 1g
Premium Live Rosin – 3.5g, Strain: Strawberry 2.1
Kache ShopPrice checked today
$42.86/g$150.00 · 3.5g
Premium Live Rosin – 3.5g, Strain: Strawberry Cream Cake
Kache ShopPrice checked today
$42.86/g$150.00 · 3.5g
THCa Bubble Hash · Full Melt – BUDGET — Strawberry Guava (45µ) – 3.5g
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
$44.00/g$154.00 · 3.5g
THCa Live Hash Rosin · Budget – Sour Strawberry Mintz – 3.5g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$47.14/g$165.00 · 3.5g
THCa Live Hash Rosin · Budget – Sour Strawberry Mintz – 1g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$50.00/g$50.00 · 1g
Premium Live Rosin – 1g, Strain: Strawberry Cream Cake
Kache ShopPrice checked today
$50.00/g$50.00 · 1g
THCa Live Rosin – 3.5 G – Strawberry Guava
Super Greens HempPrice checked today
$57.14/g$200.00 · 3.5g





































