Skip to main content
Kache Shop

Premium Live Badder — Hood Candy, Size: — 3.5g

ConcentratesHybridCandy

$17.14per gram

$60.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

32% above the $12.97/g median of 6 stores' badder, 3–5 g. The middle half run $11.54–$16.43/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' badder at 3–5 g (17 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Candy
$17.00/g median across 9 listings at 6 stores, middle half $13.24–$27.00/g
Share on X

Opens Kache Shop in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Cultivation
Indoor · from the description, low confidence
Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Badder · from the listing title

Candy at other stores

$11.66–$39.16 per gramEvery Candy listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Candy Chrome$34.99$11.66/g
  2. CryspApple Candy | Live Resin | Sugar – 5g$79.99$16.00/g
  3. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Candy Fumes$40.00$16.00/g
  4. Black Tie CBDTHCA TEMPLE BALL (HASH) – CANDY GAS – 1 Case (6 Grams)$234.99$39.16/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2.5g–6g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.