Skip to main content
Ounce Of Hope

Super Boof Strain, 27.3% THCa Flower — 14g

FlowerHybridSuper Boof

$8.93per gram

$125.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

25% above the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Super Boof
$8.79/g median across 17 listings at 12 stores, middle half $6.87–$9.57/g
Share on X

Opens Ounce Of Hope in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
Vendor-linked reportLinked page is not specific to this listing

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab document

Vendor-linked report. The linked page or document is not specific to this listing, so it does not certify the batch for sale. Open the vendor's document to check it directly.

Super Boof at other stores

$5.00–$6.79 per gramEvery Super Boof listing
  1. BaysmokesSuper Boof THCa Flower – 1 oz$139.99$5.00/g
  2. Holy City FarmsSuper Boof – 16 gr$98.45$6.15/g
  3. Five Leaf WellnessSuper Boof ( Indoor ) Hybrid – 1 oz$175.00$6.25/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Super Boof$189.99$6.79/g
How this comparison was built

4 flower listings · 16g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.