THCa Live Rosin — 3.5 G — Papaya
$57.14per gram
$200.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 3–5 g.
- Last 30 days
- Steady at $200.00 for 30 days, 6 price checks
- Papaya
- $42.39/g median across 19 listings at 12 stores, middle half $33.75–$56.82/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Budget · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Live rosin · from the listing title
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Papaya at other stores
- Quantum ExoticsPapaya #33 Live Rosin THCa$54.00$10.80/g
- LooperverseLive Badder 3G: Papaya Punch$34.99$11.66/g
- CryspPapaya | Cold Cure | Tier 1 – 4g$184.99$46.25/g
- Black Tie CBDTHCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Case (6 Grams)$299.99$50.00/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 3g–6g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







