Indoor THCa Micros — Blueberry Thin Mints
$60.00listed
$60.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
- Blueberry
- $4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Micros · from the listing title
- Cultivation
- Indoor · from the listing title
Blueberry at other stores
$1.61–$6.00 per gramEvery Blueberry listing
- Smoke KindLITTLES BRAND - Blueberry Belts - 28 Grams Littles - Indica$45.00$1.61/g
- Holy City FarmsClearance – Blueberry – Type 3 – Clearance, Size: 8 gr$19.98$2.50/g
- Plain JaneBlueberry Skittlez - THCA Flower – 14g$50.00$3.57/g
- Black Tie CBDBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 oz$169.99$6.00/g
How this comparison was built
4 flower listings · 8g–28.3g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Super Greens Hemp
More flower listings
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 7g$6.86/g$48.00 · 7g







