BLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower — 1 oz
$6.00per gram
$169.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
11% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Last 30 days
- Steady at $169.99 for 30 days, 36 price checks
- Blueberry
- $4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Light deprivation · from the listing title
- Tier, as listed
- Premium · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Blueberry at other stores
- Smoke KindLITTLES BRAND - Blueberry Belts - 28 Grams Littles - Indica$45.00$1.61/g
- Holy City FarmsBlueberry Pancake – 16 gr$98.45$6.15/g
How this comparison was built
2 flower listings · 16g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.






