Skip to main content
Super Greens Hemp

THCa Live Rosin — 3.5 G — Banana Punch

ConcentratesHybridBanana Punch

$57.14per gram

$200.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 3–5 g.

Last 30 days
Steady at $200.00 for 30 days, 6 price checks
Banana Punch
$53.75/g median across 3 listings at 3 stores, middle half $33.04–$56.16/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Budget · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live rosin · from the listing title

Price history

Tracked since Jul 21, 202611 checksNow $200.00

No package-price changes in the recorded history.

Banana Punch at other stores

$11.66–$53.75 per gramEvery Banana Punch listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Banana Punch$34.99$11.66/g
  2. CryspBanana Punch #4 | Cold Cure | Reserve Batch – 4g$214.99$53.75/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 3g–4g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.