Skip to main content
Crysp

Banana Punch #4 — Cold Cure — Reserve Batch — 4g

ConcentratesHybridBanana Punch

$53.75per gram

$214.99 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell cold cure rosin, 3–5 g.

Banana Punch
$53.75/g median across 3 listings at 3 stores, middle half $33.04–$56.16/g
Share on X

Opens Crysp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
Vendor-linked reportLinked page is not specific to this listing

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Cold cure rosin · from the listing title

Lab document

Vendor-linked report. The linked page or document is not specific to this listing, so it does not certify the batch for sale. Open the vendor's document to check it directly.

Banana Punch at other stores

$11.66–$57.14 per gramEvery Banana Punch listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Banana Punch$34.99$11.66/g
  2. Super Greens HempTHCa Live Rosin – 3.5 G – Banana Punch$200.00$57.14/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 3g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.