Skip to main content

Strain profile

Banana Punch

Banana Punch flower
Type
Hybrid

Banana Punch from the vendors

Banana Punch — Super Greens HempBanana Punch — BaysmokesBanana Punch — BaysmokesBanana Punch — BaysmokesBanana Punch — BaysmokesBanana Punch — Crysp

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

1 COA document
Full COA documents are available for 1 visible listing. Structured lab values are still being extracted, so TerpSeek is not guessing at an average potency.

Structured values are not available yet. Numeric averages use 0 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Banana Punch

Open full market search
Store-balanced median$7.50/g
Best current $/g$2.12/gSuper Greens Hemp72% below median
Typical store range$3.04–$22.18/g
Stores compared4

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Super Greens HempBanana Punch Indoor Micros Ounce
1 G · 3.5 G · 1 OZ$2.12–$60.00/g$60.00–$200.00
BaysmokesTHCa Smalls – – Banana Punch
7G · 14G · 28G$3.35–$5.00/g$35.00–$189.99
LooperverseLive Badder : Banana Punch
2G · 3G$11.66–$12.99/g$25.99–$34.99
CryspBanana Punch #4 | Cold Cure | Reserve Batch
4 G$53.75/g$214.99

Available products