Skip to main content
Looperverse

Live Badder 3G: Banana Punch

ConcentratesHybridBanana Punch

$11.66per gram

$34.99 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax

10% below the $12.97/g median of 6 stores' badder, 3–5 g. The middle half run $11.54–$16.43/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' badder at 3–5 g (17 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $34.99 for 30 days, 4 price checks
Banana Punch
$53.75/g median across 3 listings at 3 stores, middle half $33.04–$56.16/g
Share on X

Opens Looperverse in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Badder · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $34.99

No package-price changes in the recorded history.

Banana Punch at other stores

$53.75–$57.14 per gramEvery Banana Punch listing
  1. CryspBanana Punch #4 | Cold Cure | Reserve Batch – 4g$214.99$53.75/g
  2. Super Greens HempTHCa Live Rosin – 3.5 G – Banana Punch$200.00$57.14/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 3.5g–4g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.