Skip to main content
Kache Shop

Premium Live Rosin — 3.5g, Strain: Jet Fuel Gelato

ConcentratesHybridJet Fuel

$42.86per gram

$150.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 3–5 g.

Jet Fuel
$46.43/g median across 3 listings at 3 stores, middle half $33.22–$51.78/g
Share on X

Opens Kache Shop in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live rosin · from the listing title

Jet Fuel at other stores

$20.00–$57.14 per gramEvery Jet Fuel listing
  1. Consider IT FlowersJet Fuel THCa Diamond Sauce by BBXLG | – 2g$40.00$20.00/g
  2. Super Greens HempTHCa Live Rosin – 3.5 G – Jet Fuel Gelato$200.00$57.14/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.