Skip to main content
Consider IT Flowers

Jet Fuel THCa Diamond Sauce by BBXLG — – 2g

ConcentratesHybridJet Fuel

$20.00per gram

$40.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

32% above the $15.20/g median of 13 stores' diamonds, 1.5–3 g. The middle half run $14.99–$20.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 13 stores' diamonds at 1.5–3 g (36 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $40.00 for 30 days, 6 price checks
Jet Fuel
$46.43/g median across 3 listings at 3 stores, middle half $33.22–$51.78/g
Share on X

Opens Consider IT Flowers in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Diamonds · from the listing title

Price history

Tracked since Aug 9, 202611 checksNow $40.00

No package-price changes in the recorded history.

Jet Fuel at other stores

$42.86–$57.14 per gramEvery Jet Fuel listing
  1. Kache ShopPremium Live Rosin – 3.5g, Strain: Jet Fuel Gelato$150.00$42.86/g
  2. Super Greens HempTHCa Live Rosin – 3.5 G – Jet Fuel Gelato$200.00$57.14/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 3.5g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.