THCa Bubble Hash · Full Melt — BUDGET — Strawberry Guava (45µ) — 3.5g
$44.00per gram
$154.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax
Marked down from $225.00, 32% lower
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell full melt hash, 3–5 g.
- Strawberry
- $32.50/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $22.29–$42.39/g
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Budget · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Full melt hash · from the listing title
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Strawberry at other stores
- Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Strawberry Gary$40.00$16.00/g
- Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Pink Haze x Candyland x Strawberry Haze (S/S/S)$50.00$25.00/g
- Akira BotanicalsStrawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 7g$200.00$28.57/g
- Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 3.5g$105.00$30.00/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 2g–7g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.






