Skip to main content
Akira Botanicals

Strawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs — By Weight: — 7g

ConcentratesHybridStrawberry

$28.57per gram

$200.00 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live resin, 5–10 g.

Strawberry
$32.50/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $22.29–$42.39/g
Share on X

Opens Akira Botanicals in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Strawberry at other stores

$6.49–$57.14 per gramEvery Strawberry listing
  1. Fern Valley FarmsStrawberry Tangie Candy | THCA Kief – 7g$46.00$6.49/g
  2. Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 3.5g$105.00$30.00/g
  3. Lucky ElkTHCa Bubble Hash · Full Melt – BUDGET — Strawberry Guava (45µ) – 3.5g$154.00$44.00/g
  4. Super Greens HempTHCa Live Rosin – 3.5 G – Strawberry Guava$200.00$57.14/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 3.5g–7.1g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.