Skip to main content
Bloomz Hemp

THCA Flower — Exotics — Gold Line — 28g, Flavor: Lemon Cherry Gelato

$6.79per gram

$189.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

1% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Lemon Cherry Gelato
$6.00/g median across 29 listings at 15 stores, middle half $4.51–$9.71/g
Share on X

Opens Bloomz Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Tier, as listed
Exotic · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lemon Cherry Gelato at other stores

$1.96–$5.36 per gramEvery Lemon Cherry Gelato listing
  1. BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 28 grams, Strain: A/AA | Lemon Cherry Gelato New Batch (Indica)$55.00$1.96/g
  2. Smoke KindLemon Cherry Gelato - 14 Grams - Hybrid$50.00$3.57/g
  3. Super Greens HempLemon Cherry Gelato THCa Flower – 14g$70.00$5.00/g
  4. Burning DailyKolliflower - THCA - Flower - Lemon Cherry Gelato – 1 oz$150.00$5.36/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.