THCa Flower Clearance — Cheap $50/Oz Deals — 28 grams, Strain: A/AA — Lemon Cherry Gelato New Batch (Indica)
$1.96per gram
$55.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
71% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (577 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Lemon Cherry Gelato
- $6.00/g median across 29 listings at 15 stores, middle half $4.51–$9.71/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Tier, as listed
- Budget · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Lemon Cherry Gelato at other stores
- Smoke KindLemon Cherry Gelato - 14 Grams - Hybrid$50.00$3.57/g
- Super Greens HempLemon Cherry Gelato THCa Flower – 14g$70.00$5.00/g
- Burning DailyKolliflower - THCA - Flower - Lemon Cherry Gelato – 1 oz$150.00$5.36/g
- Bloomz HempTHCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Lemon Cherry Gelato$189.99$6.79/g
How this comparison was built
4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







