THCa Live Rosin — 3.5 G — Strawberry Guava
$57.14per gram
$200.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 3–5 g.
- Last 30 days
- Steady at $200.00 for 30 days, 6 price checks
- Strawberry
- $32.50/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $22.29–$42.39/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Budget · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Live rosin · from the listing title
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Strawberry at other stores
- Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Strawberry Gary$40.00$16.00/g
- Akira BotanicalsStrawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 7g$200.00$28.57/g
- Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 3.5g$105.00$30.00/g
- Lucky ElkTHCa Bubble Hash · Full Melt – BUDGET — Strawberry Guava (45µ) – 3.5g$154.00$44.00/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 2.5g–7g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







