Skip to main content
Cookies

Cookies — Flower Gelatti 3.5g Tub

FlowerHybridCookies

$11.43per gram

$40.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 16.6% THCa

Reported on the linked COA, lab not identified

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

16% above the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $40.00 for 30 days, 4 price checks
Cookies
$5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Share on X

Opens Cookies in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Tested 168 days ago

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
a lab we could not verify
Test date
Apr 14, 2026
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
16.59%
CBD
0.20%

Price history

Tracked since Sep 10, 20264 checksNow $40.00

No package-price changes in the recorded history.

Cookies at other stores

$8.86–$15.71 per gramEvery Cookies listing
  1. Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 7g$62.00$8.86/g
  2. Bloomz HempTHCA Moonrocks – 3.5g, Flavor: Tropical Cookies$45.99$13.14/g
  3. BioWellnessXWhite Boy Cookies THCa Flower – Elite AAA – 3.5g$55.00$15.71/g
How this comparison was built

3 flower listings · 3.5g–7.0g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.