Skip to main content

Strain profile

Cookies

Breeder
Left Coast Living
Cookies flower
Type
Hybrid
Average THCa
19.7%

Cookies from the vendors

Cookies — BioWellnessXCookies — Super Greens HempCookies — Plain JaneCookies — Simply MaryCookies — Gas BoysCookies — CookiesCookies — CookiesCookies — CookiesCookies — CookiesCookies — CookiesCookies — CookiesCookies — Cookies

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

20 COA documents
Average THCa19.7%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 20 listings. Numeric averages use 35 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Cookies

Open full market search
Store-balanced median$5.33/g
Best current $/g$1.96/gBioWellnessX63% below median
Typical store range$3.26–$8.89/g
Stores compared12

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – , Strain: A/AA | Cookies B-Buds (Indica)
3.5 G · 7 G · 14 G$1.96–$15.71/g$35.00–$165.00
Super Greens HempGarlic Cookies THCA Flower |
1 G · 3.5 G · 28 G$2.14–$60.00/g$50.00–$200.00
Plain JaneGarlic Cookies (Indoor) – Bulk THCA Flower – ()
1 LB$2.35/g$1066.50
Simply MaryPapaya Cookies Smalls
7G · 28G$3.57/g$99.99–$424.99
Gas BoysSecret Cookies THCA Whole Flower Bag
3.5G$4.57–$7.71/g$15.99–$27.00
CookiesCookies - Flower () - Berry Pie
1G · 1.5G · 3.5G$5.09–$48.00/g$16.00–$2310.00
Smoke KindGood Day - Garlic Cookies - - Indica
14 G$5.57/g$78.00
SnapDragon HempTHCA Live Resin Concentrate – Girlscout Cookies Crumble (Hybrid), Weight: ()
1 OZ$7.14/g$200.00
Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – ()
3.5G · 7G · 14G$7.86–$9.43/g$33.00–$220.00
Bloomz HempTHCA Moonrocks – , Flavor: Tropical Cookies
3.5G · 7G$12.00–$13.14/g$45.99–$83.99
Burning DailyCookies - THCA - Diamond - Pre Roll
1G$14.99/g$14.99
Yumz LabTHCA Moroccan 00 Hashish - Cookies N Cream
1 G$30.99/g$30.99

Available products